7 grudnia, 2023

Blog wykończeniowy

Jak wykończyć dom lub mieszkanie? Pomożemy!

Zdjęcia przeniesione na płótno

Każdy z nas posiada różne zdjęcia które kojarzą mu się z miłymi chwilami, obecnie możemy tego rodzaju fotografie przenieść na płótno, powiesić na naszej ścianie w domu.

Obecnie stosowane technologie pozwalają na wydruki bardzo wysokiej jakości, Dzięki czemu możemy uzyskać bardzo ciekawy obraz który będzie rzeczywistą kopią zdjęcia. Naturalnie możemy zamawiać obraz różnej wielkości, dostosowywać je do wielkości naszej ściany, tak aby pasował dobrze do wystroju naszego wnętrza.

Zdjęcia przeniesione na płótno

Zdjęcia na płótnie to doskonały pomysł na prezent

Możemy oczywiście wybrać nasze ulubione zdjęcie, przesłać do firmy która zajmuje się tworzeniem tego rodzaju fotokopii, następnie zostanie przesłany nam już gotowy obraz. Warto pamiętać iż mogą być to dość duże obrazy które będą miały wymiary nawet 140 x 140 cm, dzięki czemu będziemy mogli uzyskać piękną ozdobę naszego salonu. Może być to także doskonały pomysł, możemy wybrać zdjęcia naszych dzieci,z pewnością będzie to doskonały prezent na Dzień Babci czy też Dzień Dziadka. Oczywiście obrazy ze zdjęcie doskonale sprawdzą się jako prezenty na wiele różnych okazji.

Naturalnie są to obrazy bardzo trwałe, dlatego też będą cieszyły nasze oczy przez wiele lat, dodatkowo są zabezpieczone więc możemy je wyczyścić kiedy się zakurzą, tego rodzaju grafiki nie będą blakły, zachowają swoje kolory. Dlatego też cieszą się one coraz większym powodzeniem wśród klientów, z pewnością każdy z nas posiada kilka ulubionych zdjęć, które mogłyby ozdobić nasze ściany. Może być to oczywiście pamiątka z wakacji, zdjęcia ze ślubu, zdjęcia z różnego rodzaju wyjątkowych okazji, komunii świętej czy bierzmowania. Oczywiście może być to zdjęcie wykonane aparatem cyfrowym czy też analogowym, z pewnością można również wydrukować zdjęcia wykonane telefonem komórkowym.

Oczywiście zdjęcia na płótnie to produkty bardzo wytrzymałe, w tym przypadku wykorzystano ramy sosnowe, które charakteryzują się dużą wytrzymałością, dodatkowo także mamy do wykorzystania specjalną zawieszkę, która pozwala także odpowiednio wypoziomować obraz.