18 kwietnia, 2024

Blog wykończeniowy

Jak wykończyć dom lub mieszkanie? Pomożemy!

Wybierz energooszczędne, nowoczesne okna

Wydajność okien zmieniła na lepsze w ciągu ostatnich kilkunastu lat, a przy niesłabnącym tempie innowacji w przyszłości możemy liczyć na coraz więcej nowoczesnych osiągnięć technologicznych.

Obecnie możemy bez problemów zakupić wysokiej jakości izolowane okna z dwoma lub trzema szybami, które tworzą strefę buforową. Niektórzy producenci okien idą nawet o krok dalej, wprowadzając do warstw międzyszybowych argon lub krypton o większej gęstości niż powietrze w celu zwiększenia wartości współczynnika R izolacyjności.

Wybierz energooszczędne, nowoczesne okna

Wymiana okien ma duże znaczenie dla komfortu użytkowników nieruchomości

Okna wyróżniają się wśród elementów budowlanych tym, że wpływają nie tylko na wydajność domu, ale także na jego wygląd wewnątrz i na zewnątrz. Jest wiele sytuacji, w których należy rozważyć wymianę okien na nowe. Jeśli twoje okna nie zapewniają już skutecznej bariery, trzeba rozważyć ich wymianę. Przeciągi i wilgoć czy pleśń nie są zdrowe ani dla ludzi, ani dla pomieszczeń, warto zatem zdecydować się na nowe okna. Wiele osób, które wymieniają okna, robi to z powodu przeciągów, a oprócz poprawy komfortu, wymiana okien często prowadzi również do niższych miesięcznych rachunków za media.

Z pewnością martwisz się o bezpieczeństwo swojego domu, szczególnie jeśli nie mieszkasz w spokojnej dzielnicy. Włamania mogą zdarzyć się praktycznie wszędzie, dlatego odpowiednie okna są obecnie koniecznością. Wiele nowoczesnych okien jest odpornych na uderzenia i zawierają niezliczone elementy konstrukcyjne mające na celu uniemożliwienie dostępu intruzom. Należą do nich na przykład laminowane szyby, podwójne zamki krzywkowe, elementy spawane i wytrzymała, trwała rama wzmocniona stalą.

Przeciągi, zniszczone ramy, estetyka, bezpieczeństwo oraz zwiększona efektywność energetyczna domu, jest naprawdę wiele powodów, aby zdecydować się na wymianę okien na nowe. Jeśli szukasz wysokiej jakości okien z różnorodnymi ramami do wyboru, możesz odwiedzić stronę complexhouse.pl/oferta/okna. Możesz znaleźć takie okna, które najlepiej odpowiadają twoim potrzebom, również dachowe czy do piwnic.